Menu

Hodnocení

Byla první návštěva. Byla jsem potěšena, postup byl poměrně rychlý, což je velmi důležité, a relativně bezbolestný. Kosmetička neleze do duše a nezeptá nepříjemné otázky (byly takové osobní zkušenosti).

Byla jsem na procedure Lash Lifting. Pro mě je to výborná alternativa prodloužení řas a řasence. Řasy jsou natáčene , prodloužené, vypadá přirozeně, a je to hodně lepší než prodloužené. Udělám to znovu. Určitě doporučuji.

Mila má velmi dobré ruce. Kouzelná masáž obličeje. Nekonečně příjemný postup. Doporučuji každému kosmetické ošetření u této kosmetičky.

Moc milá a profesionální slečna, vše mi vysvětlila a měla se mnou trpělivost. Salón hezký a čistý :). Doporučuji ! 🙂

Chci povídat o své pozitivní zkušenosti z laminování řas v Sweet Beauty studio. Jsem velmi spokojená s výsledkem a přístupem kosmetičky. Velmi příjemná atmosféra a výsledek přesáhl všechna moje očekávání. Určitě se vrátím.

Pěkné prostředí, hned u metra. Slečna byla velmi milá a profesionální. Nešetřila desinfekcí a krémy a opravdu se snažila, aby byl výsledek dokonalý, dokonce i dočistila pinzetou. Byla jsem zvyklá na jiný způsob depilace pastou a to s použitím papírových pásků, kterými se strhla naráz větší plocha, slečna pásky nepoužívá, takže to sice trvá déle, ale méňe to bolí a výsledek je dokonalejší. Procedura trvala přesně hodinu. Doporučuji 😊

Super péče, opravdu krásné řasy. Milá kosmetička.

Dívky, pokud máte pochybnosti, jestli chcete jít k Mile nebo ne, pak určitě ne jít ale běžet -  Co mě nejvíc nalákalo, je individuální přístup při každé proceduře. Mila se vždy snaží, aby depilace byla pro klienta bezbolestná, a kvalita byla vždy špičková.

Už celkem dlouhou dobu používám cukrovou pastou k odstranění nežádoucích chlupu . V Praze jsem byla již v pár salonech,a nikdy jsem nebyla spokojena s výsledkem (neodstranily všechny chlupy, bolelo to, že se objevily později modřiny). Ale když jsem přišla do Sweet Beauty, byla jsem příjemně překvapena. Všechno bylo poctivě udělaný. Bylo to téměř bezbolestné a dokonce i příjemné, že přijdu opět je jisté!

Jsem velmi spokojena s výsledkem. Mila dělá vše velmi poctivě a pečlivě, jako výsledek - hladká a jemná pokožka.

[tc-comment]